UUDISED


Maidla Noored meediaringis
lisatud 18.06.2013

MTÜ Maidla Noored viivad läbi noortele meediaringi. Projekt on saanud Leader toetust.

Vaata noorte tegemisi http://maidlameedia.tumblr.com/

 


KOHALIK TOIT
lisatud 14.06.2013

Koostööprojektist „Kohaliku toidu programmi käivitamine“

 

Koostööprojekti tegevused on käivitanud kahe Ida-Viru LEADER tegevusgrupi, MTÜ Virumaa Koostöökogu ja MTÜ Kirderanniku Koostöökogu vahel.

Tänaseks on läbiviidud seminaride tulemustena kokku pandud turundusplaan, väljatöötatud Viru Toidu logo ja slogan.

Selleks, et koostöövõrgustik saaks tõhusamalt toimida, on loodud katuseorganisatsioon Mittetulundusühing Kohalik Toit, kes hakkab projekti raames väljatöötatud turundusplaani ellu viima.

MTÜ Kohalik Toit on saanud positiivse otsuse kahe edasise projekti elluviimise rahastamiseks. Projekti tegevuste kaudu on plaanitud soetada telgid koos mööbliga, et kasutada neid laatadel kohaliku toidu ühtse müügikohana.  Teise projekti käigus koostatakse MTÜle koduleht ja  korraldatakse tunnustusüritus tootjatele, töötlejatele ning toitlustajatele.

 

MTÜ-ga Kohalik Toit on praegu käe löönud ehk organisatsiooniga liitunud 12 piirkonna ettevõtjat ja eraisikut.

Kõik, kes soovivad MTÜ-ga Kohalik Toit liituda või uudiseid saada, palume ühendust võtta  e-post virutoit@gmail.com või telefonil 53005031.

 


Väljasõit Virumaa Koostöökogu piirkonda 20.05.2013 ja 24.05.2013
lisatud 27.05.2013

SüdameTee projekti raames olid Virumaa Koostöökogu piirkonna turismiasjalised väljasõidul 20.05.2013 ja 24.05.2013 Virumaa Südames. Külastasime Maidla valda, Lüganuse, Aseri, Sonda, Rägavere valda ja Püssi linna. Praktika näitab, et Virumaa Koostöökogu piirkonnas on palju teha ja vaadata kahest päevast jäi väheks, et kõike objekte ja tegevusi inimestele näidata. Turistile on palju näidata ja pakkuda. Vaata meie tegemisi galeriist.