UUDISED


Annetus lastehaiglale
lisatud 21.01.2014

MTÜ Virumaa Koostöökogu ja MTÜ Kirderanniku Koostöökogu ühisel aastalõpuseminaril koguti oksjoni käigus Ida-Viru Keskhaigla lasteosakonnale 605€. Esialgne plaan oli viia mänguasju ja tegevusvahendeid haiglasse. Kuid konsulteerimise käigus tulime vastu haigla soovile soetada väikesed telerid laste palatitesse. Meie põhiline soov toetada lastehaiglat sai teoks tänu teile! Nüüd on kolmes palatis võimalik vaadata ajaveetmiseks animafilme. Loodame, et aeg kulub lastel kiiremini. Aitäh kõikidele, kes oma panuse andsid oksjonil.


II starteegiaseminari päevakava - osale kindlasti!!
lisatud 16.01.2014


Mul on heameel teatada, et kohe-kohe on algamas Virumaa Koostöökogu ja Kirderanniku Koostöökogu II ühine strateegiaseminar. Seekord saame kokku Lüganuse rahvamajas 31.01.2014. Päevakorras on väga olulised teemad, nimelt strateegia eesmärgid ja mõõdikud. Nagu ikka juhib meie päeva Ida-Viru Ettevõtluskeskusest Lauri Jalonen ning seekord on kaasatud ekspert Garri Raagmaa Tartu Ülikoolist.  Ekspert soovitas eelnevalt tutvuda ka ühe trükisega, tegemist on kogukonna arendustegevuse käsiraamatuga,   http://issuu.com/heleriin/docs/globaliseeruv_eesti_kula.                  Rõhutan jätkuvalt, kui oluline on, et te osaleksite strateegia uuendamise protsessis ja annaksite oma panuse. Kutsun kõiki üles infot levitama, kui te teate kedagi, kes võiks olla huvitatud strateegiaseminaril osalemisest siis palun saatke mulle tema kontaktid edastan kutse seminarile või teete seda ise. Peaasi, et registreerumine toimuks hiljemalt 27.01.2014 aadressile kadri.kuusmik@viko.ee.      

Loe edasi >>

Aastalõpuseminar!
lisatud 07.01.2014

03.01.2014 toimus MTÜ Virumaa Koostöökogu ja MTÜ Kirderanniku Koostöökogu ühine aastalõpuseminar, seekord Kõrtsialusel. Tegemist oli 5-nda ühise seminariga, kus Leader tegevusgrupid teevad liikmetele ülevaate oma aastast ning traditsiooniks saanud oksjon toimus ka seekord. Oksjonile olid liikmed toonud erinevaid tooteid, teenuseid ja põnevaid esemeid. Oksjoni tulu kogusime jätkuvalt Ida-Viru Keskhaigla lasteosakonnale. Kogutud oksjonitulu, mida oli kokku 605 eurot, ostame lastele haiglas oleku ajal loovaks tegutsemiseks, mängimiseks erinevaid vahendeid. Aitäh kõikidele panuse eest! Pilte aastalõpuseminarist vaadake galeriist!